Vinkovački veterani pokazali kvalitetu na turniru u Vinkovcima

Mar 26 Read 273 times
Rate this item
(0 votes)

VINKOVCI-U dvorani Teniskog kluba ''Vinkovci'' odigrano je Dvoransko prvenstvo ''Vinkovci Open'' turnir nacionalnog ranga 2 iz kalendara natjecanja Hrvatskog teniskog saveza veterana.

U kategoriji do 30 godina prvo mjesto sa dvije pobjede osvojio je Zdenko Drmić, drugi je bio Domagoj Bubalo s jednom pobjedom i jednim porazom, dok je treće mjesto osvojio Kristian Ikić.Svi igrači su iz Teniskog kluba ''Vinkovci''.

U kategoriji preko 30 godina u prvom polufinalu Robert Marić (TK ''Vinkovci'') pobijedio je Mateja Pavlović (TK ''Zadar'') sa 6:2, 6:0, dok je u drugom polufinalu Rimac Vjekoslav (TK'' Vinkovci'') pobijedio Josipa Milišu (TK ''Zadar'') sa 6:4, 7:5. U finalu turnira igrala su dva igrača iz Teniskog kluba ''Vinkovci'' Robert Marić i Vjekoslav Rimac, a pobjedu je odnio Robert Marić sa 6:1, 6:1.

U kategoriji 45+ u prvom polufinalu Igor Balaš (TK ''Vinkovci'') pobijedio je Miroslava Dasovića (Osijek) sa 6:1, 6:0, dok je u drugom polufinalu Franjo Ferenci (TK ''Županja 1881'') dobio bez borbe susret protiv Marinka Ljolje (TK ''Vinkovci''). U finalu turnira Igor Balaš je sa 6:0 i 6:1 pobijedio Franju Ferencia i osvojio turnir u ovoj kategoriji.

U kategoriji 55+ prvo mjesto osvojio je Janko Brač (TK ''Borovo naselje-Vukovar'') sa sve tri pobjede, drugo mjesto osvojio je Boris Krekić (TK ''Zadar'') sa dvije pobjede i jednim porazom, treći je bio Miroslav Čuljak (TK ''Vinkovci'') sa jednom pobjedom i dva poraza, a četvrto mjesto osvojio je Božo Omazić (Osijek).

U kategoriji parova do 45 godina u prvom polufinalu par Bubalo /Ikić (TK ''Vinkovci'') pobijedio je par Krekić /Miliša (TK ''Zadar'') sa 6:2, 6:3, dok je u drugom polufinalu par Drmić (TK''Vinkovci) i Pavlović ( TK''Zadar'') pobijedio par Rukavina /Paleka (TK ''Zadar'') sa 6:2, 6:4. U finalu turnira nakon nezvjesnog susreta slavio je par Bubalo /Ikić sa 6:4, 2:6, 10:4 protiv para Drmić /Pavlović.

Utješni turnir preko 30 godina osvojio je Miran Krpetić iz Teniskog kluba ''Zadar''.Nagrade najuspješnijima podijelio je Igor Balaš, direktor turnira.