• Rss
  • Plus
brus
Sunday, 06 January 2019 12:01

Karlo Brkić prvi, Jakov Rimac drugi, Jure Vajcl i Lara Rajković treći na turniru u Vinkovcima

VINKOVCI-U dvorani Teniskog kluba Vinkovci odigrano je Dvoransko otvoreno prventvo Vinkovaca za dječake i djevojčice do 12 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

U prvom polufinalu djevjčica Anja Belvanović (TK ''Đakovo''), inače prva nositeljica turnira pobijedila je Laru Rajković (TK ''Vinkovci'') sa 6:0, 6:0, dok je u drugom polufinalu Dea Dunković (TK ''Osijek'') pobijedila Andreu Kardum (TK ''Iteam'' Zagreb) sa 7:5, 6:4. U finalu turnira Anja Belvanović odigrala je odlično, te nije prepustila niti jedan gem svojoj protivnici za ukupnih 6:0, 6:0 protiv Dunković.

U kategoriji dječaka vidjeli smo veliku dominaciju tenisača iz Teniskog kluba ''Vinkovci'', gdje su članovi ovog kluba osvojili prva tri mjesta.

U prvom polufinalu Karlo Brkić (TK ''Vinkovci'') je bez izgubljenog gema pobijedio Nikolu Jelenića (TK ''Borovo Naselje'') sa 6:0,6:0, dok smo u drugom polufinalu vidjeli susret dva klupska igrača iz TK ''Vinkovce'' , a igrali su Jure Vajcl i Jakov Rimac. U odličnom tenisu oba igrača pobijedio je Jakov Rimac sa 6:2, 6:2 i plasirao se u finale turnira. Karlo Brkić odigrao je cijeli turnir u odličnom ritmu, te je na kraju bez izgubljenog gema osvojio turnir, pobijedivši Jakova Rimca sa 6:0, 6:0.

Nagrade najuspješnijima podijelio je Vlado Vergaš, vrhovni sudac turnira, a sve su uvodno na zatvaranju turnira pozdravili Mario Brkić,predsjednik Teniskog kluba ''Vinkovci'' i Vjekoslav Rimac, dopredsjednik Teniskog kluba ''Vinkovci''.

Read 315 times Last modified on Sunday, 06 January 2019 12:27