VINKOVCI-Na terenima  Teniskog kluba ”Zadar 08” održano je prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke do 16 godina.

U prvom polufinalu u kategoriji juniorki Chiara Jerolimov (Teniski klub ”Zadar 08”), inače te nositeljica turnira,  pobijedila je  prvu nositeljicu turnira Noru Knežević (Teniski klub ‘Top Spin”, Zagreb ) sa 6:2, 6:4, dok je u drugom polufinalu Ema Midžić (Teniski klub” Vinkovci”) koja je ušla u turnir s pozivnicom,  pobijedila drugu nositeljicu turnira Lanu Preis (Teniski klub ”Ponikve” Zagreb) sa 6:4, 7:5.

U izjednačenom finalu između pete nositeljice, Chiare Jerolimov (Teniski klub ”Zadar 08”) i Eme Midžić (Teniski klub ”Vinkovci”), bolja je bila Chiara i na kraju slavila sa 6:4, 6:4, te osvojila naslov u kategoriji juniorki.

Ovo je još jedna potvrda kvalitete članice Teniskog kluba ”Vinkovci”, Eme Midžić, pred kojom je zasigurno blistava budućnost.